Jaipur, Rajasthan
GST No. 08BNOPD0978A1Z3
Call 0804821092784% Response Rate
Send Enquiry






Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 1000 Square Meter |
| Service Type | Polyhouse Erection |
| Polyhouse Type | Fan and Pad |
| Service Location | All India |
| Built Type | Modular |
| Structure Material | MS Pipe |
| Service Location/City | Jaipur |
| Covering Material | Insect Net |
| Usage/Application | Vegetables |
| Support Provided | Design Support |
| Warranty on Work | 6 Months |
View Complete details














Product Brochure
| Equipment Type | Curtain |
| Automation Grade | Manual |
| Built Type | Modular |
| Material | PVC |
| Voltage | 220 v |
| Diameter | 20-50 mm |
| Length | 10-15 m |
| Width | 4-6 m |
| Thickness | 100 micron |
| Color | White |
View Complete details